misja

Główną ideą Domowej Akademii Rozwoju jest wspieranie etapów rozwojowych małych dzieci pod względem koordynacji ruchowej, sprawności manualnej, zdolności poznawczych i językowych za pomocą wspaniałej zabawy!!! Będziemy się turlać, skakać, tańczyć, huśtać, malować, lepić, grać, budować, słuchać muzyki, czytać bajki i bawić się z wierszykami. A to wszystko w ciepłej, domowej atmosferze w „pokoju zabaw”, który jest tak skonstruowany aby dziecko bawiło się wesoło, ale też bezpiecznie.

IMG_1737                         IMG_1739

Przy bogatej ofercie grupowych zajęć dla dzieci, tu odnajdziecie zajęcia skoncentrowane na jednym dziecku. Zabawa indywidualna z dzieckiem daje mi ogromne możliwości dostosowania się do jego możliwości rozwojowych, temperamentu, czy jego szczególnych predyspozycji i zdolności.

Bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa maluchów uczestniczących w zajęciach, dlatego początkowo mogą w nich również uczestniczyć rodzice.  Czas ich pobytu ustalimy indywidualnie i będzie on dostosowany do naturalnych potrzeb dziecka.

Prowadzone zajęcia oparte są na ugruntowanej wiedzy psychologicznej oraz na ukończonych kursach i szkoleniach z zakresu rozwoju dziecka. Do pracy z dziećmi wykorzystuję „Zabawy Fundamentalne” Colina Rose oraz Gordona Drydena, zdobyte uprawnienia terapeuty integracji sensorycznej, wskazówki fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego oraz własne pomysły, które sprawdzały się podczas wychowywania dwójki moich dzieci :-).