O mnie

Nazywam się Marta Wysocka-Jóźwiak

Domową Akademię Rozwoju założyłam w 2014 roku. Prowadziłam wtedy zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 6 m-cy – 5 lat, które odbywały się w specjalnie stworzonym do tego celu „pokoju zabaw” w moim mieszkaniu. Później okazało się, że moje własne dzieci dorastają i pragną odzyskać swój własny kawałek podłogi ;-). Na szczęście zbiegło się to z momentem w moim życiu, kiedy i ja już czułam ogromną potrzebę wyjścia z domu i wprowadzania zmian. Wyszło cudnie! Domowa Akademia ciągle ewoluuje i rozwija się razem ze mną!!!

Jestem psycholożką, terapeutką integracji sensorycznej, żoną, a przede wszystkim mamą dwójki dzieci – dziesięcioletniej Gabrysi i siedmioletniego Michałka.

gabi michał

Moją pasją są dzieci i ich fascynujący rozwój w pierwszych latach życia. To one inspirują mnie do kreatywności, otwartości i tworzenia scenariuszy zabaw, które są dla nich źródłem ogromnej radości, a jednocześnie wspierają ich rozwój. Relacje z dziećmi przynoszą mi ogromną satysfakcję, ponieważ prowadzą do wymiany niesamowitej energii, która tworzy się podczas naszych wspólnych zabaw. One – z wielkim uśmiechem zdobywają nowe umiejętności, rozwijają się, tworzą… a ja – (z wielkim uśmiechem ;-P), zdobywam nowe umiejętności, rozwijam się i tworzę :-).

ja z Gabi         ja z Michasiem

 

KOCHAM PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

„Portret malowany wierszem” to mój autorski pomysł :-). Rymowanie to mój żywioł!!!

Jestem również początkującą autorką książek dla dzieci. Zobacz co już jest wydane Książki

Moje artykuły widnieją na portalu DZIECI SĄ WAŻNE:
Korzyści z rymowanek
Koncentracja uwagi
Odkrywanie, eksperymentowanie, zabawa

ja

 

Natomiast warsztaty i eventy ze Zdolną Bestią dają mi niezwykłą energię i wprowadzają element spontaniczności w działaniu! Uwielbiam!

***

Uwielbiam marzyć! Uwielbiam się śmiać! Uwielbiam wierzyć w piękny, dobry świat!

Uwielbiam wracać piechotą z pracy i delektować się oddechem, słońcem, deszczem… życiem!

Ściskam was mocno!!!!!!!!!

Marta :-) :-) :-)