Portret…

logo_PNG_96dpi-1

To niezwykły prezent dla Twojego dziecka!!!

Nasze pociechy zmieniają się nieustannie. Aby zachować wspomnienia dziecięcych lat, robimy im zdjęcia, nagrywamy filmy, robimy odciski stópek w gipsie i kolekcjonujemy ich niepowtarzalne rysunki. Ale co możemy zrobić żeby zachować wspomnienia związane z ich zachowaniem, temperamentem, ulubionymi zajęciami, śmiesznymi słowami, czy sytuacjami???

„Portret malowany wierszem” stanowi idealne uzupełnienie dziecięcych pamiątek! To wyjątkowa oferta stworzona dla tych, którzy pragną podarować dziecku wyjątkowy prezent… Wiersz o nim samym :-).

Reakcja dzieci, które otrzymały taki prezent to miód na moje serce!!! Widać w ich oczach zaskoczenie, wzruszenie i ogromną radość!!! To również niezwykłe emocje dla rodziców… A kiedy mija rok, dwa od napisania wiersza okazuje się, że nasze dziecko ogromnie się zmieniło! Ten mały świstek papieru naprawdę to obrazuje!! :-)

A gdyby do tego wiersza dołączyć drugi… trzeci… Pisane co roku stworzą niezwykły pamiętnik. Pamiętnik z życia dziecka! Ale to przed nami ;-)… Teraz zamów swój pierwszy „Portret malowany wierszem” :-D

***

Wiersz składa się z czterech zwrotek. Pierwsze dwie to opis dwóch głównych cech dziecka. Trzecia zwrotka może stanowić (nie musi) tzw. „zadziorek”, czyli taki opis cechy/zachowania, który w tym momencie rozwojowym dziecka może być „kłopotliwe”. Nie jest to wypominanie negatywnej cechy lecz w żartobliwy sposób zwrócenie uwagi na fakt, iż nasz brzdąc potrafi czasami nam zajść za skórę – sprawa oczywista i jak najbardziej normalna ;-). Czwarta zwrotka jest „najcieplejsza”! Tu piszemy za co kochamy swojego malucha, co nam się w nim najbardziej podoba, jakie wzbudza w nas uczucia itp.

Przeczytaj przykładowe wiersze powiększając poniższe zdjęcia z ramkami lub poproś o przesłanie przykładów mailem.

Jak zamówić „Portret malowany wierszem”?

1. Prześlij opis dziecka, podając jak najwięcej wskazówek do każdej ze zwrotek wiersza. Rozpisz to dokładnie wskazując, której cechy/zwrotki dotyczy opis. Np.: cecha wielki sportowiec – trenuje piłkę nożną, w jakim klubie, na jakiej pozycji, czy zdobywa medale/ puchary; trenuje judo, jaki ma kolor pasa; w domu wciąż fika koziołki, fikołki; „trenuje” rodzeństwo; uwielbia chodzić na podwórko, na plac zabaw… cechaartystka – maluje wszystkim i po wszystkim, kredki, farby, szminka mamy; wymalowała już ściany, okna, lustra, firanki; lubi lepić z różnych mas plastycznych; wycina, wykleja; ma wiele pomysłów; babcia uwielbia jej rysunki i wszystkie wiesza na ścianie… I wiele, wiele innych informacji! Im więcej, tym lepiej. Warto dołączyć również opisy konkretnych sytuacji zachowań dziecka. Dotyczy to każdej zwrotki wiersza!!!

2. Prześlij opis dziecka na adres kontakt@domowaakademia.pl. W tytule wpisz imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.

3. Napisz w wiadomości, którą opcję zamówienia wybierasz oraz numer ramki (jeśli dotyczy):

I – sam wiersz – koszt 50 zł.

II – wiersz w dużej oprawie – duża, ręcznie zdobiona ramka z wydrukowanym wierszem – koszt 70 zł.

IMG_0435    IMG_0436     IMG_0438    IMG_0437

IMG_0444                 IMG_0448

IMG_0586    IMG_0587    IMG_0588     IMG_0550

IMG_0584          ???????????????????????????????         IMG_0583

III – wiersz w małej oprawie – mała, ręcznie zdobiona ramka z wydrukowanym wierszem – koszt 60 zł.

IMG_0439                                  ???????????????????????????????

???????????????????????????????                    IMG_0488                     ???????????????????????????????

???????????????????????????????                                  ???????????????????????????????

4. Dolicz koszt dostawy (w przypadku obydwu opcji z ramką) – 10 zł.

5. Wpłać odpowiednią kwotę na konto 05 1140 2004 0000 3302 7560 9718. W tytule wpisz słowo „Wiersz” oraz imię i nazwisko dziecka.

Ważne! Czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na konto. Istnieje możliwość wykonania korekty w ciągu trzech dni od daty przesłania przeze mnie gotowego wiersza.

Zamów!    Poleć znajomym!    Polub na Facebooku!