Zostając mamą możesz doświadczyć przypływu silnych i zmieniających się uczuć – od spełnienia i radości, przez niepokój, lęk i smutek. Odczuwasz szczęście, dumę, ulgę, wzruszenie, zachwyt, wdzięczność… i wszystko to z taką intensywnością, że czujesz się tym niebywale zaskoczona. Może Ci towarzyszyć poczucie braku kontroli nad sytuacją, możesz mieć obniżony nastrój i być permanentnie zmęczona. Te sprzeczne emocje powodują mętlik w Twojej głowie i trudno Ci jest nad tym zapanować. Płaczesz, wzruszasz się, martwisz się o to, czy będziesz dobrą mamą i czy poradzisz sobie z dzieckiem.

Wiele kobiet oczekuje po porodzie przypływu wielkiej fali radości, szczęścia i samych pozytywnych uczuć, które jednak nie nadchodzą. A przeżywanie tych trudnych stanów emocjonalnych jest powszechnym doświadczeniem większości kobiet po porodzie.

Stąd moja oferta dla mam, które tuż po narodzinach swojego dziecka, zderzyły się z takim natłokiem intensywnych emocji. Czują się zmęczone, zlęknione lub osamotnione w nowej sytuacji. A być może chcą tylko porozmawiać, upewnić się, dopytać… kogoś kto zna te uczucia, kogoś kto je zrozumie, kogoś kto też jest mamą.

Serdecznie zapraszam!